Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Milton House

Słomińskiego 19 lok. 125 Warszawa

Mapa

22 245 45...

22 245 45 14

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

miltonhouse.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Justyna Ludwiczuk
  • Konrad Sobik
  • +3

Chcesz sprzedać nieruchomość?

21

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Milton House

Filtruj

Rynek pierwotny

605 000 zł59 m² 10 254 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Kobyłce - 59 m , parter, kameralna inwestycja | 605 000 zł | Bez pcc i prowizji 2 naziemne miejsca...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,83 m² 66,13 zł/m²

Dawid Kołodziejek

Dawid Kołodziejek

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł252 m² 4 563 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 250m , położony w zachodniej części Celestynowa, w otoczeniu zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 045 m² 161 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/7 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120,59 m² 13 682,73 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Skrajny segment 120,59 m | ogródek 68 m | garaż | 2020 Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Czeremchowa Ostoja przy ul. Rustykalnej...

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł204,03 m² 9 753,47 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom wolnostojący W markach ul. Z. Nałkowskiej Forma prawna: odrębna własność (dom wolnostojący z działką 778 m2 z kw) Cena: 1 990 000...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 15 208,33 zł/m²

Dawid Kołodziejek

Dawid Kołodziejek

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, oraz dodatkowym balkonem położone w kameralnym bloku z 2008 r....

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł53,64 m² 14 354,96 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe Z garderobą, widną kuchnią oraz dużym balkonem 5,39 m2, ul. Pszczyńska 26, warszawa Forma prawna: odrębna własność Cena: 770...

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 253 m² 2 114,92 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną na warszawskim Wawrze. Dla działki zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę przewidujące budowę budynku mieszkalnego...

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

Dawid Kołodziejek

Dawid Kołodziejek

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji, zaraz przy wejściu do stacji Metra Wierzbno. Oferta idealna dla pary, lub singla. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł45,90 m² 10 893,25 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje przy metrze Trocka | loggia | do remontu | gotówka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone przy ul. Zamiejskiej...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł174 m² 7 183,91 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:407 m²

Marki, ul. Cicha - dom W zabudowie bliźniaczej Forma prawna: odrębna własność (dom w zabudowie bliźniaczej z działką 407 m2 z kw)...

Szczegóły ogłoszenia

5 213 000 zł40 100 m² 130 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna przy trasie S8 Działkę inwestycyjną nr. 319 obręb 0011 (karpin) położona przy trasie S8 w miejscowości Karpin...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000 m2, ul. Marii skłodowskiej - curie, kobyłka Forma prawna: odrębna własność (dom z działką 1000 m2 z kw)...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł839 m² 417,16 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 839 m | objęta mpzp | Celestynów, ul. Widok Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 839 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł56 m² 12 321,43 zł/m²

Anna Gąsior

Anna Gąsior

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***********do remontu, zdjęcia przedstawiają propozycję aranżacyjną****** Oferujemy do sprzedaży przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł221 m² 6 104,07 zł/m²

Anna Gąsior

Anna Gąsior

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Naturalny dom wśród zieleni | Dziekanów Leśny | 221 m | działka 1000 m . Na sprzedaż wygodny dom o powierzchni 221 m , wybudowany...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł107,04 m² 6 679,75 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie 107 m w kameralnej inwestycji - Kobyłka Bez pcc i prowizji Dwa naziemne miejsca parkingowe w cenie! Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38 m² 17 368 zł/m²

Dawid Kołodziejek

Dawid Kołodziejek

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Szaserów. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł81,26 m² 14 767 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż narożny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 81,26 m , położony na parterze budynku przy ul. Jarocińskiej w Warszawie,...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł428 m² 3 271,03 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duża powierzchnia handlowo-usługowa 500 m od stacji metra. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo lokalu handlowo-usługowego...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/8 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

Marzena Grodzka-Sokół

Marzena Grodzka-Sokół

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom 160 m w stanie surowym zamkniętym - Cisie, gm. Halinów Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , położony na działce 1049...

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie naprzeciwko Teatru Rampa przy ul. Kołowej 2, w pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Nieopodal metro Mieszkanie ma 46 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł13 000 m² 900 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne marki - 13 000 m2 Na sprzedaż działki inwestycyjne w Markach. Świetna lokalizacja. Cena 900 zł Szczegóły planu miejscowego:...

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł98,50 m² 5 055,84 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek gastronomiczno-usługowy położony bezpośrednio przy głównej ulicy Pilawy - Al. Wyzwolenia, w powiecie garwolińskim....

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/9 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje | 46 m | loggia | garaż | komórka | Jagiellońska 81a, warszawa Praga-Północ Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 4,6 ha. Jest to rozwinięty i dochodowy biznes - plantacja borówki amerykańskiej....

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 567 m² 172 zł/m²

Leszek Burchardt

Leszek Burchardt

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działka ewidencyjne nr 501/8...

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł27,10 m² 66,42 zł/m²

Konrad Sobik

Konrad Sobik

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27,1 m z dużym balkonem | Białołęka | os. Derby Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 27,1 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

3 900 540 zł18 574 m² 210 zł/m²

Justyna Ludwiczuk

Justyna Ludwiczuk

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna przy trasie S8 Działkę inwestycyjną nr. 172, obręb 0011 (karpin) położona przy trasie S8 w miejscowości Karpin...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny